چرا هر چه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شوند

1. چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟ - مجله تناسب اندام

18 جولای 2016 چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟:مهم نیست که چقدر سخت روی بازوهایتان کار می‌کنید، آن پوست شل زیر بازویتان همچنان سر جایش هست!

2. حرکاتی برای دستیابی به بازوهای سفت و محکم - نمناک

چرا هرچه تمرین میکنید بازوهایتان جمع نمیشود گزینه ها برای رفع شلی و افتادگی بازو باشند اما راه پرهزینه ای است که هر فردی نمی تواند از پس آن بربیاید. در این مطلب هشت حرکت ورزشی معرفی می شود که برای بر طرف کردن شلی و افتادگی بازوها ست.

3. چرا داشتن شکم قوی مهم‌تر از داشتن شکم صاف است؟

21 سپتامبر 2016 ۱- ۵ تا ۱۰ تمرین انتخاب کنید که تمام عضلات میان‌تنه‌تان را درگیر کند؛ عضلات مورب شکمی، چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟

4. آیا تمرین قدرتی برای کودکان، مفید است؟ - برترین ها

5 جولای 2016 چرا که نه! اگر تمرین قدرتی بدرستی انجام شود، مزایای بسیاری برای ورزشکاران جوان دارد. . چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟

5. گفتگوی جالب کریگ ریچاردسون درباره عضلات سینه - کراس فیتنس

17 آگوست 2017 دستگاه اسمیت به شما امکان می دهد تا حد ممکن سنگین تمرین کنید ولی هرگز در مورد زیادی دارد چرا که در غیر این صورت هر یک تکرار می تواند خطر بالقوه ای بشمار آید. اگر دچار آسیب دیدگی شوید، نمی توانید تمرین کنید. حرکات حجم ساز شما در تمرین سینه، همان حرکات پرسی هستند که با وزنه های آزاد انجام می شوند و انواع 

6. سایز کم کنیم(۱) - کراس فیتنس

3 آوريل 2017 در اینجا چند راه حل مناسب را برای شما بررسی می کنیم: از چربی‌های شکمی را آب کنید. حتما بخوانید: چرا هرچه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شود؟

7. اشتباهات رایج در حرکات شکم - کراس فیتنس

10 مه 2017 روی زمین است. اگر در کمر قوس ایجاد شود، عضلات شکم به خوبی درگیر نمی‌شوند. چرا هرچه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شود؟ تفاوت بدنسازی 

8. آموزش تمرینات TRX تی ار ایکس ( آموزش تصویری 44 تمرین+ کاربرد ها )

29 سپتامبر 2018 در این ورزش می توانید با استفاده از دو منبع کاملا در دسترس، هر تمرینی را به جز تنظیم کردن آن در اختیارتان قرار نمی دهد و این به معنی درگیر شدن ناحیه میانی های تی ارایکس به سادگی جمع شده و تبدیل به یک رول کوچک می شوند، این ورزش . در حالی که بازوهایتان را رو به جلو باز می کنید تا در راستای خط دیدتان قرار 

9. با این حرکات بازوهایتان را از نو بسازید - آکا

23 آگوست 2015 زمان تغییر برنامه تمرینی چطور تعیین می شود؟ . با این حرکات ورزشی اندام تان را از نو بسازید · چرا هر چه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شوند؟

10. زﻧدﮔﯽ ﺳﺎﻟم - Kelty Mental Health

به طور کلی، برای هر یک از اعضای خانواده انجام دهید. نمونه های (ﻣﺷﺧص). هدفی که خانواده شما می خواهد به آن نائل شود را توصیف کنید. . با شماره رایگان B.C. مشورت کنید )در Health Link BC تغذیه تأمین نمی شود. .. دقایق با هم جمع می شوند. .. برای یک تمرین تنفس عمیق دیگر می توانید به منبع روشهای سریع برای آرامش در بخش “ابزار و.

11. تناسب اندام خطی با این تمرینات ورزشی - مجله پزشکی دکتر سلام

1 نوامبر 2017 هر وزنی که داشته باشند معمولا فرم بدن شان تغییری نمی کند و فقط کمی شکم می آورند ، درست مثل مردان. دوشنبه: برای هر تمرینی که نشان داده شده است، 1 ست تعداد تکرارهای توصیه شیب دستگاهی که استفاده می کنید، برای مدیریت سخت ترین افزایش داده و به سرعت پاها را با پرش به سمت دست راست تان جمع کنید.

12. تمرینات بدنسازی بایگانی - صفحه 2 از 65 - بادی فول | BodyFull.ir

چگونه می توانیم یک برنامه تمرینی مناسب برای رشد عضلاتی داشته باشیم و روش اجرای شما در اینجا هر روز اول حرکت های سینه، سرشانه و پشت بازو: در روز دوم تمام پا و همچنین حجم عضلات جلو بازوست که باعث می شود بازوهایی پر، بزرگ و حجیم داشته باشند. .. روز سینه هم از یک حرکت پایان دهنده پرس پشت بازو دست جمع استفاده کنید.

13. چگونه از غرق شدن نجات پیدا کنیم. - ویرگول

غرق شدن معمولا آن طور که انتظارش را داریم بوجود نمی آید و همیشه آن علائم فانتزی که در آمریکا در هر روز به علت غرق شدگی 10 نفر جان خود را از دست می دهند که بیشتر آن ها ک هنگام شنا کردن و با حرکات پا به پای شناگران بسته می شود و مانع بالا آمدن فرد و او در آب را جمع آوری کنید تا برای بازی کردن در آب بدون حضور شما وسوسه نشود.

14. والیبال

بهره گیری از تمرینات آموزشی، توانایی های ادراکی حرکتی، مهارت ها یا الگو های حرکتی . در والیبال بازیکنان با پا ها جابه جا می شوند، با دست به توپ ضربه می زنند و با ورزش والیبال را با والیبال نشسته، والیبال ساحلی و مینی والیبال مقایسه کنید. . تعویض بازیکن پست لیبرو جزء تعویض مسابقه محسوب نمی شود و هر تیم حداکثر.

15. 3 نکته مهم که افراد لاغر اندام باید هنگام ورزش کردن رعایت کنند - کوکا

پاسخ: نوع بدن لوئیز در صنعت تناسب اندام، اکتومورف نامیده می شود. یعنی او به به جای آنها 3 تا 5 روز در هفته، یک روال تمرین کل بدن با وزنه های سنگین انجام دهید. اگر به وزنه همچنین دمبل های Selectorized که فضای بسیار کمی اشغال می کنند را امتحان کنید. یک فرد لاغر به ازای هر کیلو از وزن بدن باید 1 0٫8 گرم پروتئین بخورد.

16. اثر نیروی جاذبه بر اشیاء مختلف و در شرایط متفاوت - فیزیک و شیمی

چرا دو شیء سنگین و سبک با هم به زمین می رسند، چرا دو کاغذ مچاله و صاف در زمان های بازوهایتان را کمی مثل بال پرنده به هم بزنید و ببینید این کار کمک می کند یا نه. احتمالاً نه! دلیلش یک نیروی غیر قابل مشاهده است که نیروی جاذبه نامیده می شود. حتی موقعی که به هوا می پرید و زمین را لمس نمی کنید، نیروی جاذبه باز هم شما را به طرف 

17. چرا هر قدر ورزش می کنید، سایز بازو ها تغییر نمی کند؟ - برنافیت

18 سپتامبر 2016 چرا هر قدر ورزش می کنید، سایز بازو ها تغییر نمی کند؟ این حرکت موجب کالری سوزی بیشتری می شود و ضربان قلب و متابولیسم شما را حتی پس از تمرین نیز جمع کنید، شکم را به داخل بکشید و قسمت میانی بدن خود را درگیر کنید.

18. چرا وزنه برداری قدرت مشت زنی ام را بالا نمی برد. | ژیار آنلاین

24 آگوست 2015 جمع کل: ۰ تومان و منظور از قدرت، نه فقط قدرت مشت زنی، که هر نوع قدرت است. نوع نیرویی که برای مشت زدن استفاده می کنید،مهم نیست (برای مثال، هل دادن، کشیدن، بالا افزایش وزن بدن: باعث می شود ضربه ی قوی تری اعمال کنید. من در تاثیر تمرینات وزنه برداری برای افزایش قدرت و نیروی عضلات تان شکی ندارم.

19. فصلنامه علمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

2 فوریه 1999 آخرین اخبار ما را از کانال تلگرامی زیر دنبال کنید : قهرمانان و بزرگان در میادین ورزشــی تجلیل می شــود، از پیشکســوت ها هم . عالی داشتم، هر کجا که حس میکردم که تمرینات ورزشی، .. مختلف است چرا که ورزش های تخصصی مختلف نیاز به بدنسازی مختص به . را از بیــن مردم و بازاریان جمع آوری کــرد و خود همراه با این.

20. @@@ ناگفته های زندگی @@@ - دانستنی های ورزشی و تناسب اندام

ریتم‌های مختلف تنفس را امتحان کنید و هر کدام را که مناسب شماست انتخاب کنید. آیا متعجبید که چرا بااینکه کلی وزن کم کرده‌اید باز هم اندام زیبایی ندارید؟ طولانی تمرین هوازی خسته‌کننده خواهند بود و ممکن است باعث شود دست از برنامه تمرینتان بکشید. .. ورزش می کنید و می کنید تا یک روز می رسد که می بینید دیگر نمی توانید.

21. مدیتیشن چیست ؟ - تصویر آخر

تنها در آین آرامش است که مراقبه شناخته می شود در غیر این صورت شما هرگز نمی توانید با ذهنی مغشوش به مدیتیشن دست پیدا کنید,چون ذهن همواره در تلاش است ۱-چهار زانو نشسته، و هر پا را زیر زانوی مخالفش جـمع کنـیـد. این حرکات را در طی تمرین حتی موقع سکوت هم تکرار کنید. بازوهایتان با زمین موازی است. چرا مدیتیشن می کنیم ؟

22. اندامی متناسب با تمرینات بدنسازی ویژه - پارس ناز

هر تمرین را سه بار در هفته، با هر تعداد تکرار که می‌توانید انجام دهید تا بدنی داشته باشید که با هر دو دست میله را بگیرید و اجازه دهید که پاهایتان آویزان شوند. چرا؟ اکثر مردها، بدن‌هایشان را پایین نمی‌آورند تا زمانیکه ران‌هایشان موازی سطح زمین شود. در هر صورت مطمئن شوید که از وزنه‌ی مناسبی استفاده می‌کنید تا چند تکرار آخر برایتان 

23. کمر درد قسمت دوم(درمان و ورزش) - دکتر سیروس مومن زاده - متخصص درد

3-به نظر نمی رسد ماساژ و اولتراسوند اثری برای نتایج بالینی داشته باشد. 4-طب سوزنی(قرار حرکت کردن سبب رفع سفتی عضلانی می شود و عضلات حمایت کننده کمر را قوی تر می کند. تمرین 3: وضعیت شروع:روی پشت دراز بکشید ،هر دو زانو را خم کنید ،کف پا را صاف روی زمین بگذارید. روش انجام : بازوهایتان را روی سینه جمع کنید.

24. علم و عضله

آرزوی جلو بازوهایی بزرگ. بدنسازی و جمع فینالیست ها قرار بگیرد و به مقامی بهتر. از دوازدهمی دست واقعا نمی توان گفت که انتظار چه میزان. افزایش وزن و از 10 سال سابقه تمرینی طراحی می شوند و می توانید هر غذایی را که دوست دارید میل. کنید. اما اگر به این دسته تعلق ندارید باید .. می شود، چرا که با داشتن یک حریف تمرینی.

25. Download file - وزارت صحت عامه

با توجه به ﭙس زمینه ای که از میزان شیوع علائم صحت روانی در بین افراد جامعه و بین .. صحت روانی بر همه ما تأثیر می گذارد: تخمین زده می شود كه از هر پنج نفر انسان بالغ یك .. افسردگی در افراد پیر معمولاً تشخیص نمی شود و این مهم است که افراد کوچکتر و داکتران را تشویق کنید که شکایات صحی مریضان روانی را مانند دیگر مریضان 

26. چرا بعد از گذراندن تعطیالت بازهم احساس خستگی - مجله مشق تندرستی

6 جولای 2018 قیمتهــا را می خواند و با پولــی که جمع کرده بود مقایســه می کرد تا .. منظور خستگی است که با استراحت زیاد یا قهوه هم رفع نمی شود. خستگی.

27. نحوه صحیح حرکت پرس سینه - فیتادلا

11 سپتامبر 2018 سپس آن را به بالا پرس کنید تا جایی که آرنج ها قفل شوند. پرس سینه موثرترین تمرین برای قدرتمندی وعضله آوری بالاتنه می باشد چرا که شما قادرید بر خلاف اسکات یا ددلیفت، درفرم صحیح حرکت پرس سینه میله به صورت عمودی حرکت نمی کند. هر چه وزنه بیشتری را پرس کنید سینه هایتان بیشتر رشد می کند.

28. چرا چربی‌های شکم تان آب نمی‌شوند؟

هرچه مقدار کورتیزول در بدن بیشتر باشد، چربی های احشایی بیشتر در بدن جمع می شوند. به اندازه کافی نمی خوابید. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که هر شب کمتر از شش ساعت می خوابید، باید بگوییم که

29. چرا در حالی که ورزش هم می کنیم لاغر نمی شویم؟

چرا هر چه تلاش می کنیم به هدفی که می خواهیم نمی رسیم؟ باشد، می بایست به شکلی تمرین کنید که بعد از زمان ورزش احساس نشاط داشته باشید و احساس خستگی به سراغ شما نیامده باشد. خوردن مواد قندی که

30. alikianpoor.com وب سایت ورزشی استاد علی کیان پور

کدام مکمل ها که به کمر درد کمک می کنند؟ ۵ دستگاه بدنسازی که هرگز نباید از آنها استفاده کنید اینجوری قهوه بخورید نابود می شوید!!! چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟

31. چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟ | کلینیک

چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟ توسط نارنجستان · تاریخ ۱۳۹۵٫۰۶٫۰۲ مهم نیست که چقدر سخت روی بازوهایتان کار می‌کنید، آن پوست شل زیر بازویتان همچنان سر جایش هست!

32. چرا هر چه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شوند؟ - آکا

آکاایران: چرا هر چه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شوند؟ شما صرفا بر روی تمرینات بازو تمرکز کرده اید الزاما تمرکز کردن روی یک ناحیه از بدنتان یا اصطلاحا «تمرین موضعی»، شما را به نتایج مورد

33. شنا سوئدی برای آنها که نمی‌توانند شنا سوئدی بروند!

چرا هر چه تمرین می‌کنید بازوهایتان جمع نمی‌شوند؟ چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟ 6 دلیلی که نباید امروز ورزش کنید

34. ورزش و بدنسازی > بدنسازی بانوان

چرا هر چه تمرین می کنید بازوهایتان جمع نمی شوند؟ کاهش وزن فوری فوتی؟ ورزش مناسب با ماه تولدتان را بیابید! با رژیم غذایی ستارگان هالیوود لاغر شوید .

35. چرا هر قدر ورزش می کنید، سایز بازو ها تغییر نمی کند

چرا هر قدر ورزش می کنید، سایز بازو ها تغییر نمی کند؟ همان مدت زمان ورزش دهید و چربی بیشتری بسوزانید، سوال اینجاست که چرا این کار را نمی کنید؟ جیلیان میکائیل، مربی پروش اندام مشهور می گوید

36. چرا چربی های بدن آب نمی شوند؟ - آموزش اینترنتی اسپرلوس

چرا چربی های بدن آب نمی شوند؟ دنبال کردن یک رژیم غذایی پر پروتئین نه تنها باعث می‎شود مدت زمان بیشتری احساس سیری کنید، بلکه توان ماهیچه‎ها را حفظ و به از دست دادن چربی کمک می‎کند.

37. چرا چربی‌های شکم تان آب نمی‌شوند؟

هرچه مقدار کورتیزول در بدن بیشتر باشد، چربی های احشایی بیشتر در بدن جمع می شوند. به اندازه کافی نمی خوابید.

38. چرا چربی های شکم آب نمی شوند؟ | پارسی لند

چرا چربی های شکم آب نمی شوند؟ همینطور که سن تان بالا می رود، بدن شما نحوه اضافه کردن وزن و کاهش وزن را عوض می کند. منبع استرس شما هر چه باشد، استرس زیادی کاهش وزن را برایتان سخت تر می کند، به

39. چرا عضلات پس از وزنه زدن درد می‌گیرند؟

وقتیکه شما وزنه بلند می‌کنید، در واقع عضلات فعالتان را بطور مستمر تحت فشار قرار می‌دهید، تا سایز آنها به مرور زمان افزایش یابد.

40. شفر: لطفا عینک خود را تمیز کنید! :: ورزش سه

شاید اول یک ساعت و یک نیمه بازی کنند و سپس یک بازی کامل بازی کنند. هر چه زمان بگذرد، آنها بهتر می شوند. هواداران می دانند که باید چه زمانی حمایت کنند و من از انها تشکر می کنم. فغانی یک داور جهانی

41. شفافیت یعنی چه و چرا شفافیت در سازمان منجر به بهترین نتایج

هر دلاری که ما خرج می‌کنیم، هر دلاری که دریافت می‌کنیم، این که مشتری‌ها چه طور با محصولات ما وارد تعامل می‌شوند و چه قدر طول می‌کشد که پشتیبانی به سوالات مشتریان پاسخ دهد و کلی چیز دیگر.»

42. مخبر - 1397/09/07 - چرا استقلال در کمپ اختصاصی اش تمرین

چرا استقلال در کمپ اختصاصی اش تمرین نمی کند؟ تیم فوتبال استقلال در حالی در زمین های مختلف تمرین می کند که دارای کمپ اختصاصی است و این سؤال مطرح می شود که چرا این تیم در کمپ خودش تمرینات را

43. چرا در حالی که ورزش هم می کنیم لاغر نمی شویم؟

چرا هر چه تلاش می کنیم به هدفی که می خواهیم نمی رسیم؟ باشد، می بایست به شکلی تمرین کنید که بعد از زمان ورزش احساس نشاط داشته باشید و احساس خستگی به سراغ شما نیامده باشد. خوردن مواد قندی که

44. تعریف بنگاه اقتصادی چیست و چرا از واژه‌ی بنگاه استفاده می

آیا بنگاه های اقتصادی همیشه مفید هستند؟ آیا باعث نمی‌شوند منابع اقتصادی مستهلک شوند؟ آیا هر چه یک بنگاه بزرگ‌تر شود بهتر است؟

45. چرا چربی‌های شکم تان آب نمی‌شوند؟

هرچه مقدار کورتیزول در بدن بیشتر باشد، چربی های احشایی بیشتر در بدن جمع می شوند. به اندازه کافی نمی خوابید. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که هر شب کمتر از شش ساعت می خوابید، باید بگوییم که

46. رفیعی: تمرین می‌کنم تا در نیم فصل به تیم اضافه می‌شوم/ م

او در مورد مصدومان زیاد پرسپولیس گفت: هر چه قدر خوب بدنسازی کنید، کارهای بدنی انجام دهید و استراحت کنید اما فشار زیاد است و متاسفانه دچار مصدومیت می شوید.

47. آیا می دانید چه اشتباهاتی مانع از لاغری شما می شوند

۴۰ اشتباه که مانع لاغری می شوند , ۴۰ اشتباه که مانع لاغری هستند , اشتباهاتی که مانع لاغری می شوند , سن بالا و چاقی , لاغری و دردسر های آن ها , معضلات چاقی , چاقی , چاقی و وراثت , چرا لاغر نمی شویم

48. علم ورزش | چه فاکتورهای ژنتیکی تعیین کننده‌ی فرم و قدرت

شما نمی‌توانید نقاطی را که عضله به استخوان متصل شده تغییر دهید تا عضله را درازتر کنید. به هر حال، طول شکم عضله‌تان هر چه که باشد می‌توانید آن را در همان چارچوب محدودیت‌های ژنتیکی‌اش، تقویت

49. برانکو: چرا همیشه من باید مقابل کی‌روش کوتاه بیایم؟/ نان

*معمولا کمتر آقای کی‌روش اینگونه مصاحبه می‌کنند. چرا مصاحبه نمی‌کند؟ *پیش‌بینی می‌کنید چه نتیجه‌ای رقم بخورد؟ ما هر چه بخواهیم می‌توانیم بگوییم، اما هدفمان این است که هر روز بهتر و

50. چه چیزهایی باعث می‌شوند مغز شما هنگ کند؟ - خبرآنلاین

فکر می‌کنید همه رنگ‌ها را می‌بینید؟ می‌توانید به عکس عزیزانتان با دقت دارت پرت کنید؟ این انحراف‌های جزیی روی هم جمع می‌شوند و به مرور زمان باعث می‌شوند که فرد در دایره‌هایی حتی با قطر

51. اشتباهاتی که خانم ها در هنگام ورزش بدنسازی مرتکب می شوند

اشتباهاتی که خانم ها در هنگام ورزش مرتکب می شوند چرا بانوانی که فقط تمرینات کاردیو انجام می دهند نتایج همتایانشان را که از کاردیو و وزنه با هم استفاده می کنند، به دست نمی آورند؟ معرفی هر چه

52. برانکو ایوانکوویچ: چرا همیشه من باید مقابل کی روش کوتاه

پیش‌بینی می‌کنید چه نتیجه‌ای رقم بخورد؟ اینگونه مسائل را پیش‌بینی نمی‌کنم و فقط روی تیم خودم زوم می‌کنم.

53. طرفداری - برانکو ایوانکوویچ: چرا همیشه من باید مقابل کی

تمامی حقوق برای «صاحب‌خبر» محفوظ است. اخبار به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند و مسئولیت محتوای آن‌ها با ناشران خبر است.

54. مخبر - 1397/09/07 - چرا استقلال در کمپ اختصاصی اش تمرین

چرا استقلال در کمپ اختصاصی اش تمرین نمی کند؟ تیم فوتبال استقلال در حالی در زمین های مختلف تمرین می کند که دارای کمپ اختصاصی است و این سؤال مطرح می شود که چرا این تیم در کمپ خودش تمرینات را

55. برانکو: چرا همیشه من باید مقابل کی‌روش کوتاه بیایم؟/ نان

ما هر چه بخواهیم می‌توانیم بگوییم، اما هدفمان این است که هر روز بهتر و بهتر شویم و مسائل زیادی وجود دارد که تعیین کننده است.

56. چرا برای تماشای مسابقات ورزشی زنان کاری نمی‌کنید؟

اطلاعات به نوعی حذف می شوند که در هر صورت در موقع از دست دادن اطلاعات همیشه بدنبال راهی جهت برگشت اطلاعات هستیم.

57. لاغری بدون ورزش راحت‌تر و موثرتر است؛ بخوانید چرا و چگونه

سازمان سلامت جهانی (who) و کسانی که باشگاه‌های تناسب اندام را می‌گردانند به شما می‌گویند که هر چه بیشتر فعالیت کنید، روزانه کالری بیشتری می‌سوزانید.»

58. قبل از ورزش چه بخوریم؟ | چطور

این رویه کمک می‌کند از هر گونه ناراحتی معده در طی تمرین جلوگیری کنید. خلاصه. توصیه می‌شود وعده‌ی غذای کاملی ۲ تا ۳ ساعت پیش از تمرین‌تان میل کنید.

59. ۱۰ پرسش و پاسخ برای آشنایی با توییتر- گفتار دوم | دنیای وب

- نه کم توییت کنید، نه میلیونی: هر دو به یک اندازه از جذب مخاطب می‌کاهد-ریپلای کنید و با دیگران وارد بحث شوید

60. رضاکیانیان: چرا سازمان سینمایی را منحل نمی‌کنید؟ راهی که

هنوز نمی‌دانیم چرا جشنواره‌های اروپایی فیلم‌های ما را دوست دارند؟ هنوز نمی‌دانیم چرا بیشترین جوایز جهانی را از آنِ خود کرده‌ایم؟ و ده‌ها سؤال بی‌پاسخ دیگر که بی‌جواب مانده‌اند.

61. کالری سوزی بدنسازی را به کمک این 6+ 1 روش افزایش دهید

با این روش، شما از وزنه‌های سبک‌تری استفاده می‌کنید اما بین هر ست، زمان محدودتری استراحت می‌کنید و در نتیجه ضربان قلب در طول تمرین بالا می‌ماند و افت نمی‌کند.

62. علم ورزش | چرا زیاده روی در کمپرس سرد هنگام آسیب توصیه‌ی

همه‌ی ورزشکارانی که دچار آسیب می‌شوند برای اینکه هر چه زودتر درمان شده و به مسابقات مهم‌شان برگردند، پیچ خوردگی‌ یا آسیب‌شان را کمپرس سرد می‌کنند.

63. چه مکملی را در چه زمانی باید مصرف کرد

این رویه کمک می‌کند از هر گونه ناراحتی معده در طی تمرین جلوگیری کنید. خلاصه. توصیه می‌شود وعده‌ی غذای کاملی ۲ تا ۳ ساعت پیش از تمرین‌تان میل کنید.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 616
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 6
بازدیدکنندگان دیروز : 4
بازدید امروز : 25
بازدید دیروز : 17
کل بازدیدکنندگان : 859
کل بازدیدها : 3572